13 najčastejších chýb na e-shopoch

Prevádzkujete už nejakú dobu e-shop na Shoptet alebo chystáte jeho spustenie a váhate, či máte všetko tak, ako má byť, či ste niečo neprehliadli?

Patrím medzi Shoptet partnermi a pravidelne sa okrem iného zaoberám aj kontrolou e-shopov, ktoré sú už funkčné, predávajú napríklad aj niekoľko rokov, avšak vždy nájdem na e-shope chyby, niekedy drobné, niekedy viac závažné. Spísala som pre vás prehľad 13 najčastejších chýb.

Ak by ste si chceli, ideálne pred spustením, e-shop nechať skontrolovať, vytvoriť formuláre, pečiatka alebo niečo iné, môžete sa na mňa samozrejme obrátiť, rada pomôžem. Odkaz na mňa nájdete na konci článku. Včasná kontrola Vášho e-shopu s odporúčaním na opravu chýb je určite príjemnejšie a lacnejšie ako stratený zákazník, alebo napríklad "náhodná" kontrola od ČOI, ktorá bohužiaľ nie vždy je na udanie nespokojného zákazníka, ale veľmi často to býva zúfalý krok od Vašej konkurencie.

Článok bude už čoskoro na Shoptet univerzite

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie